Biuro rachunkowe Kraków

Adres naszego biura rachunkowe w Krakowie i kontakt

ul Przewóz 21/6
30-716 Kraków

tel: 536 160 276

e-mail: biuro@biuro-rachunkowe-datan.pl
 
 
 

Usługi biura rachunkowego Kraków

Z usług biura rachunkowego Kraków mogą korzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne, choć ze względu na łatwość w wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego, częściej współpracujemy z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą. Z usług naszego biura księgowego skorzystało już mnóstwo przedsiębiorców z różnych branż, dzięki czemu posiadamy szerokie, wieloletnie doświadczenie. Oferowana przez nas księgowość Kraków to kompleksowa obsługa zarówno spółek z.o.o., akcyjnych, jawnych, komandytowych i cywilnych, jak i osób fizycznych, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Usługi, jakie oferujemy państwu w ramach naszej działalności, można podzielić na księgowość oraz kadry i płace Kraków, a jak przedstawia się to w praktyce?
 

Księgowość

Każdy z naszych klientów jest obsługiwany przez indywidualnego księgowego lub księgową Kraków, co znacznie ułatwia współpracę. Nasze usługi obejmują zarówno ryczałt ewidencjonowany, prowadzenie książek przychodów i rozchodów (KPiR) dla jednoosobowych działalności gospodarczych, jak i pełną księgowość Kraków dla spółek. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne systemy informatyczne, dzięki czemu nasze usługi księgowe w Krakowie wykonywane są szybko i bezbłędnie, prowadzimy cały proces księgowy w taki sposób, że zamykamy księgi już w pierwszych dniach roboczych nowego miesiąca.
 

Kadry i płace

Kadry i płace to ogół czynności związanych z rozliczaniem osób zatrudnionych w państwa firmie. W ramach tej usługi nasze biuro rachunkowe zapewnia konsultacje (można do nas dzwonić również w nagłych przypadkach), administrację płac (w tym naliczanie wynagrodzeń, składek i podatku miesięcznego PIT, sporządzanie pasków i wiele innych), a także szereg usług kadrowych, m.in. opracowanie regulaminu pracy czy umów o pracę oraz umów cywilnych.
 
Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy w pełni profesjonalnie, każdy nasz księgowy w Krakowie to doświadczony specjalista, który terminowo wywiązuje się z powierzonych mu obowiązków. Jednak usługi księgowe Kraków to nie tylko księgowość czy kadry i płace, ale również doradztwo podatkowe Kraków oraz biznesowe.
 

Doradztwo biznesowe Kraków

Klienci, którzy korzystają z księgowości dla firm Kraków, bardzo często decydują się również na usługę doradztwa biznesowego. To nic innego jak pomoc ekspertów branży, którzy podpowiedzą, jakie rozwiązania wdrożyć w firmie, aby przyniosły one jak najlepsze korzyści ekonomiczne. Z takiej usługi mogą skorzystać zarówno MŚP, jak i duże firmy. Ponadto eksperci naszego biura rachunkowego w Krakowie bezpłatnie wspierają startupy, dzięki czemu początkujący przedsiębiorcy mogą bez problemu poradzić sobie z zawiłościami urzędowymi i prawnymi.
 
Doradztwo biznesowe Kraków to również pomoc przy pozyskiwaniu finansowania firmy, głównie tym bankowym, ale pomagamy również w dotacjach czy przy pozyskiwaniu inwestora strategicznego.
 

Biuro podatkowe Kraków – dlaczego warto?

Dobry księgowy Kraków zwykle jest w stanie poradzić sobie z obsługą księgową małego przedsiębiorstwa. Jednak jeśli zależy Państwu na kompleksowej obsłudze doświadczonych ekspertów, którzy nie tylko posiadają kwalifikacje księgowe, ale również prawne czy podatkowe, to nasze biuro rachunkowo-księgowe Kraków będzie idealnym wyborem. Datan to nie tylko bogata oferta, ale również indywidualne podejście, korzystając z naszych usług, możecie stale liczyć na pomoc dobrej księgowej Kraków, również w nagłych wypadkach. Nasi pracownicy posiadają aktualne certyfikaty księgowe, a swoją pracę wykonują na najwyższym poziomie. Biuro rachunkowe Kraków to również bezpieczeństwo klientów, a także możliwość dostępu do dokumentów za pośrednictwem internetu.
 
Choć naszą działalność koncentrujemy głównie na obsłudze firm (w naszej ofercie można znaleźć również opiekę gospodarczą), to zgłosić mogą się do nas również osoby fizyczne, na przykład w celu rozliczenia PIT Kraków. Zdajemy sobie sprawę z tego, że stolica małopolski to duże miasto, w którym bardzo często mieszkają również obcokrajowcy, dlatego nasi pracownicy rozmawiają nie tylko w języku ojczystym, ale również po angielsku i niemiecku. Dlatego w razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z nami. Można to zrobić, wysyłając mail na adres biuro@biuro-rachunkowe-datan.pl lub pod (podanym wyżej) numerem telefonu. A gdzie można nas znaleźć? Biuro rachunkowe Kraków znajduje się przy ulicy Przewóz 21/6, jest nieco oddalone od centrum miasta, dzięki czemu nie powinni mieć Państwo problemu z dojazdem, ani zaparkowaniem w pobliżu naszej siedziby.
 

Cennik usług księgowych Kraków

Wielu klientom zależy na znalezieniu taniego biura rachunkowego Kraków, dlatego na naszej stronie można znaleźć cennik poszczególnych usług. Osoby poszukujące księgowego Kraków mogą sprawdzić tam minimalną kwotę na wybrane usługi, z kolei przedsiębiorców, których interesuje m.in. pomoc prawna, zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów i indywidualnej wyceny oferty.