Biuro rachunkowe Wrocław

Adres naszego biura rachunkowe we Wrocławiu i kontakt

ul Powstańców Śląskich 101
53-205  Wrocław

tel: 536 160 276

e-mail: biuro-wroclaw@biuro-rachunkowe-datan.pl

 

 

 

Dobre biuro rachunkowe – Wrocław

Jeśli szukasz dobrej księgowej we Wrocławiu, zgłoś się do nas. Biuro rachunkowe Datan zapewnia profesjonalne usługi księgowe dla firm. Dodatkowo wybór biura rachunkowego we Wrocławiu niesie za sobą wiele zalet. Jakich?

Mimo iż większość spraw możesz załatwić online lub telefonicznie, obsługa księgowa firm we Wrocławiu nierzadko wymaga osobistych konsultacji, podczas których można przeanalizować sytuację przedsiębiorstwa, przedstawić pomysły na optymalizację podatkową bądź załatwić formalności związane z przekształcaniem spółek.

W takich sytuacjach dobrze, jeśli masz kontakt z księgową we Wrocławiu, możesz umówić się z nią w dogodnym miejscu – siedzibie twojej firmy, w biurze rachunkowym, czy w pobliskiej kawiarni/restauracji. Usprawnia to również podpisywanie dokumentów, nie trzeba wysyłać ich pocztą etc.

Pamiętaj jedynie, że wybierając biuro księgowe we Wrocławiu, należy kierować się nie tylko jego doświadczeniem, ale również ofertą, zakresem usług. Im jest ona pełniejsza, tym większe prawdopodobieństwo, że wraz z rozwojem twojej firmy, księgowość we Wrocławiu dalej będzie spełniać twoje oczekiwania.

 

Usługi księgowe we Wrocławiu

Obsługa księgowa we Wrocławiu to popularna oferta dla firm. Choć możesz zdecydować się na jednorazowe konsultacje z biurem rachunkowym, rozwiązanie, które rekomendujemy, to podjęcie stałej współpracy w ramach usług outsourcingowych. Co dzięki temu zyskujesz? Profesjonalne porady księgowe we Wrocławiu zawsze wtedy, gdy tego potrzebujesz, a także stała kontrola nad dokumentami finansowymi firmy.

Jednocześnie księgowość dla firm we Wrocławiu, którą oferuje biuro księgowe Datan, jest usługą elastyczną. Co to znaczy? Ty decydujesz, w jakim zakresie chcesz otrzymywać bieżącą pomoc księgową. Podstawowe usługi, jakie oferuje nasze profesjonalne biuro rachunkowe we Wrocławiu to:

 

Księgowość, usługi rachunkowe – Wrocław

Możesz skorzystać z następującej oferty:

  • pełna księgowość;
  • Księga Przychodów i Rozchodów;
  • ryczał ewidencjonowany.

Spółki najczęściej wybierają pełną księgowość we Wrocławiu, prowadzenie ksiąg rachunkowych. W ramach tego wykonywane jest m.in. księgowanie dokumentów, sporządzanie bilansu oraz rachunku zysku i strat, a także rozliczenie PIT we Wrocławiu. Natomiast księgowość dla małych firm we Wrocławiu to prowadzenie KPiR, skierowana jest do jednoosobowej działalności gospodarczej.

Bez względu na to, jaką opcję obsługi księgowej firm we Wrocławiu wybierzesz, podatki będą obliczane najszybciej, jak to możliwe i zawsze w terminie. Tak prowadzimy sprawy naszych klientów, aby księgi zamykać w pierwszych dniach roboczych następnego miesiąca. Umożliwiamy przesyłanie faktur online oraz import danych z systemów sprzedażowych, co znacząco upraszcza komunikację.

 

Kadry i płace – Wrocław

Zatrudniasz pracowników? Powierz nam sprawy kadrowo-płacowe. Będziemy naliczać wynagrodzenie oraz składki ZUS, sporządzać paski, naliczać podatek miesięczny PIT czy obliczać składki na PFRON. Ponadto prowadzimy ewidencję pracowników, zajmujemy się opracowaniem regulaminu pracy czy kontrolą szkoleń BHP oraz badań lekarskich.

 

Doradztwo podatkowe – Wrocław

Doradca podatkowy we Wrocławiu pomoże w wyborze formy opodatkowania, będzie sprawować kontrolę nad planami podatkowymi, a także sporządzi interpretacje oraz zeznania i deklaracje. Doświadczony księgowy jest na bieżąco ze wszelkimi zmianami w przepisach, od razu na nie reaguje. Dzięki temu możliwa jest optymalizacja kosztów.

To, co jeszcze zapewnia doradca podatkowy, to reprezentowanie swoich klientów przed organami podatkowymi, m.in. podczas kontroli.

 

Doradztwo biznesowe – Wrocław

Nie tylko pomagamy w bieżącym prowadzeniu księgowość, ale także doradzamy w kluczowych dla twojej firmy sprawach. W ramach doradztwa biznesowego zapewniamy optymalizację kosztów (m.in. poprzez renegocjację zawartych umów), pozyskiwanie finansowania (kredyty bankowe, dotacje, emisja akcji) oraz optymalizację procesów biznesowych. Profesjonalne biuro rachunkowe pomaga również firmom typu start up.

 

Księgowość we Wrocławiu – cennik

Sprawdź tutaj pełny cennik porad podatkowych we Wrocławiu. Jeśli rozliczasz się poprzez KPiR lub ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, za usługi księgowe zapłacisz od 89 zł. Dla spółek, które prowadzą księgi rachunkowe oraz księgi handlowe, koszt doradztwa zaczyna się od 299 zł. W przypadku pozostałej oferty (opracowywanie strategii marketingowej, pomoc prawna, obsługa walnych zgromadzeń) ceny podlegają negocjacjom.

 

Praca księgowość – Wrocław

Szukasz pracy w księgowości we Wrocławiu? Zgłoś się do nas poprzez formularz kontaktowy lub wyślij CV na adres biuro-wroclaw@biuro-rachunkowe-datan.pl. Pragnąc świadczyć usługi dla naszych klientów na jak najwyższym poziomie, zatrudniamy szereg ekspertów w danej dziedzinie – możesz to być Ty.